mūsu komanda

Kāpšana ir sports, kurā tiek nodarbināts viss ķermenis, attīstot veiklību, līdzsvaru un spēku. Virsotnes jaunajā kāpšanas zālē, kas ir lielākā Latvijas boulderinga zāle, mēs piedāvājam treniņus gan bērniem, gan pieaugušajiem pie sertificētiem un zinošiem treneriem. Jaunajā Virsotnes boulderinga kāpšanas zālē Jums nav nepieciešams specializēts ekipējums, lai nāktu kāpt, jo kāpšana notiek līdz 3,5 m augstumam, un drošību nodrošina biezi un mīksti matrači. Boulderings ir viens no kāpšanas veidiem, kas iekļauts olimpiskajās sporta spēlēs. Nāc un izmēģini šo sporta veidu. Iepazīsti jaunas kustības un savas spējas.

Artūrs Dombrovskis

Bērnu un pieaugušo treneris
arturs

Esmu sertificēts kāpšanas sporta treneris. Ar kāpšanu nodarbojos vairāk kā 10 gadus, no tiem piecus kā treneris bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. 12 gadu garumā esmu piedalījies un guvis pieredzi ne tikai Baltijas mēroga sacensībās, bet arī pasaules un Eiropas sacensībās.

Inta Dombrovska

Trenere, pasākumu vadītāja
inta

Kāpšanas sportā esmu jau 12 gadus. Šajā laika posmā esmu bijusi starptautisku sacensību dalībniece, kāpšanas instruktore, bērnu pasākumu organizatore, pārgājienu un klinšu braucienu vadītāja. Viss aktīvais aizrauj, bet tieši klinšu kāpšanā saskatu to unikālo, ka kāpt var jebkurš!

Alīna Minockina-Lacko

Instruktore, administrātore
alina

Kāpšana ir līdzīga mūsu dzīvei: nokrītot, jāspēj piecelties un iet tālāk. Nekrist izmisumā. Apskatīt problēmu (maršrutu) no cita skatā punktā un atrisināt to. Pārvarēt bailes. Rezultātā gūt gandarījumu u prieku par paveikto. Tas ir veids kā kļūt vēl stiprākam- fiziski, emocionāli, psiholoģiski.

kontakti

SKY & MORE 2.stāvs
Rīga, Duntes iela 19a
+371 26118873
+371 25964734
e-pasts: zale@virsotne.lv
Zāles darba laiks
P-Pk 10:00 - 22:00
S-Sv 10:00 - 21:00

Veikala darba laiks
P-Sv 10:00 - 21:00