mūsu komanda

Kāpšana ir sports, kurā tiek nodarbināts viss ķermenis, attīstot veiklību, līdzsvaru un spēku. Virsotnes jaunajā kāpšanas zālē, kas ir lielākā Latvijas boulderinga zāle, mēs piedāvājam treniņus gan bērniem, gan pieaugušajiem pie sertificētiem un zinošiem treneriem. Jaunajā Virsotnes boulderinga kāpšanas zālē Jums nav nepieciešams specializēts ekipējums, lai nāktu kāpt, jo kāpšana notiek līdz 3,5 m augstumam, un drošību nodrošina biezi un mīksti matrači. Boulderings ir viens no kāpšanas veidiem, kas iekļauts olimpiskajās sporta spēlēs. Nāc un izmēģini šo sporta veidu. Iepazīsti jaunas kustības un savas spējas.

Artūrs Dombrovskis

Bērnu un pieaugušo treneris
arturs

Esmu sertificēts kāpšanas sporta treneris. Ar kāpšanu nodarbojos vairāk kā 10 gadus, no tiem piecus kā treneris bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. 12 gadu garumā esmu piedalījies un guvis pieredzi ne tikai Baltijas mēroga sacensībās, bet arī pasaules un Eiropas sacensībās.

Inta Dombrovska

Trenere, pasākumu vadītāja
inta

Kāpšanas sportā esmu jau 12 gadus. Šajā laika posmā esmu bijusi starptautisku sacensību dalībniece, kāpšanas instruktore, bērnu pasākumu organizatore, pārgājienu un klinšu braucienu vadītāja. Viss aktīvais aizrauj, bet tieši klinšu kāpšanā saskatu to unikālo, ka kāpt var jebkurš!

Inese Sondore

Instruktore, administrātore
inese

Boulderingu iepazinu nesen, taču jau no paša sākuma tas mani ir aizrāvis un kļuvis par būtisku daļu no manas ikdienas. Katra diena uz sienas ir kā jauns izaicinājums un tiekšanās pēc jaunām virsotnēm. Kā es raksturotu boulderingu? – Adrenalīns un paļaušanās. Risks un intuīcija. Fokuss un plūsma.

kontakti

SKY & MORE 2.stāvs
Rīga, Duntes iela 19a
+371 66053154
25964734
e-pasts: zale@virsotne.lv
Zāles darba laiks
P-Pk 10:00 - 22:00
S-Sv 10:00 - 21:00

Veikala darba laiks
P-Sv 10:00 - 21:00